Historie společnosti

Historie společnosti

Historie společnosti BAND SERVIS se začala psát v 90. letech minulého století. Hluboké politické a sociální změny v tehdejším Československu nastartovaly restrukturalizaci klíčových odvětví průmyslu a služeb a umožnily tak vznik mnoha nových firem. Byla to léta, kdy se s velkým nadšením hledaly a nalézaly mezery na tehdejším trhu výrobků i služeb.
 

Společnost BAND SERVIS se ihned po svém založení v roce 1991 zaměřila na provádění oprav elektrického ručního nářadí. Díky profesionálnímu přístupu, se brzy po svém vzniku stala významným servisním partnerem největšího domácího výrobce elektrického ručního nářadí, firmy Narex Česká Lípa. Zkušenosti získané touto spoluprací byly v nejvyšší míře zhodnoceny v roce 1992, kdy byla společnost BAND SERVIS po náročném výběrovém řízení vybrána za servisního partnera největšího výrobce elektrického nářadí na světě – firmy Black&Decker, pro tehdejší Československo.

Počet značek nářadí, pro které firma zajišťovala autorizovaný firemní servis se postupně rozrůstal a ke stávajícím přibyly další značky BLACK+DECKER, Elu, DEWALT a STANLEY. Tento rok se tak zařadil k významným mezníkům v dějinách společnosti.

Následoval její další růst a s ním spojené rozšiřování činnosti do dalších regionů. Postupně tak k nově postavené centrále ve Zlíně přibývaly pobočky v Praze, Brně, Ostravě a v Hradci Králové. Na Slovensku pak v Trnavě, Žilině a v Košicích.

Dalším krokem k rozšíření služeb bylo zavedení systému Sběrných středisek oprav u všech významných prodejců elektrického ručního nářadí v celé České republice. Jejich prostřednictvím může zákazník předat své nefunkční nářadí do opravy. Nářadí je pak 2x denně dopravováno sběrnou službou PPL do centrálních dílen servisu a po opravě rozvezeno přímo zákazníkovi nebo zpět na Sběrné středisko.

Vstup České republiky do EU umožnil expanzi na nově se otevírající trhy, a tak mohla být v roce 2005 otevřena zatím poslední a nejmodernější pobočka společnosti v hlavním městě Rakouska, ve Vídni.

Stále se zvětšující objem přijímaných zakázek a snaha o zkvalitnění nabízených služeb vyústila v rozhodnutí o rozšíření stávajících prostor centrálního servisu ve Zlíně. Stavební práce proběhly v rekordně krátké době a již začátkem léta roku 2014 byla otevřena nová budova s moderně vybavenými dílnami, centrálním skladem a zázemím pro zaměstnance.

V téže době došlo k dalšímu rozšíření portfolia opravovaných značek o značky FACOM, BOSTITCH a EXTOL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úsilí o neustálé zdokonalování poskytovaných služeb bylo v letech

• 2004

• 2008

• 2010

• 2014

• 2016

• 2019

• 2020

oceněno udělením prestižního vyznamenání Nejlepší servisní partner koncernu Stanley Black&Decker ve střední Evropě.

Zde prozatím náš výlet do historie společnosti BAND SERVIS končí. Nekončí však naše úsilí, s kterým budeme neustále hledat nové možnosti, jak co nejvíce vyjít vstříc Vám, našim zákazníkům.

 

 

 

 

SKI

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout